Du må være innlogget for å få tilgang til alle nyheter! Logg inn eller opprett brukerkonto.

Ansatte

Redaksjon

Helene Pahr Iversen
Helene Pahr Iversen
Redaktør
E-post: helene@solabladet.no
Mobil: 984 93 819
Trine Barka Højmark
Trine Barka Højmark
Journalist/Nettansvarlig
E-post: trine.hojmark@solabladet.no
Mobil: 416 31 872
Line Viste (i permisjon)
Line Viste (i permisjon)
Journalist
E-post: line@solabladet.no
Mobil: 994 36 633
Linn Iren Nilsen Oppedal
Linn Iren Nilsen Oppedal
Journalist
E-post: linn@solabladet.no
Mobil: 986 35 010
Geir Arne Løland
Geir Arne Løland
Journalist
E-post: geir.arne@solabladet.no
Mobil: 401 02 306



Annonseavdeling

Monica Myrland Oliversen
Monica Myrland Oliversen
Daglig leder/Markedssjef
E-post: monica@solabladet.no
Mobil: 997 07 341
Amalie Kivijärvi
Amalie Kivijärvi
Markedskonsulent
E-post: amalie@solabladet.no
Mobil: 476 56 050



Desk/produksjon

Torstein  Oliversen
Torstein Oliversen
Produksjonssjef/deskansvarlig
E-post: torstein@solabladet.no
Mobil: 905 31 815

Nyheter fra andre aviser

Jærbladet

Strandbuen

Sandnesposten

Bygdebladet

Gjesdalbuen

Dalane Tidende

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!